............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Offsetsan Ltd. 2011 yıllının başından itibaren Açıkhava reklamcılığı sektöründeki firmalara malzeme tedariki konusunda hizmet vermektedir. Ürün yelpazesi içinde tabelalık ve baskılık germe viniller, kendinden yapışkanlı folyolar, tekstiller, kağıtlar ve alüminyum tanıtım ürünleri bulunmaktadır.

Offsetsan müşterilerine güçlü malzeme stoğu ile kesintisiz hizmet vermektedir. Hizmet kalitesi anlamında mevcut çalışma sistemimiz, müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için sektörümüzün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirmektedir.

Temel amacımız, müşterilerimizi dinlediğimizi ve onları önemsediğimizi göstermek, onların bize ilettiği her türlü sorunu takip etmek, çözmek ve tekrarını önleyecek müşteri memnuniyetini arttırmak.